Meccanoid XL 2.0 ile tanışın

122 cm’lik boyu ile her yaştan insanın ilgisini çeken Meccanoid XL 2.0 Atölye Vizyon’da çocuklarla ve gençlerle buluşuyor. Programlanabilme özelliği, hareket hafızası, ses komutlarıyla yönetilebilmesi ile eğlencenin yanında öğretici fonksiyonları sayesinde Meccanoid her zaman her yerde ilgi odağı oluyor.

1000’den fazla parçanın bir araya getirilmesiyle oluşturalan Meccanoid’i farklı şekillere sokmak’ta mümkün. Dilerseniz 3D yazıcı ya da ile yeni bir kılık oluşturabilirsiniz.

Büyük ve renkli gözleri ile ilk bakışta gülümseten ve merak uyandıran Meccanoid sizinle dans edebilir, size sorular sorabilir, hikaye anlatabilir, Kung-fu yapabilir. Onlarca sesli komutu anlayabilen, sizin de sesli komutlar tanımlamanıza imkan veren yapısı sayesinde sıkılmanız çok zor..

Tablet ya da telefon uygulamasıyla programlama imkanı sunması Meccanoid’i ayrıca sevimli hale getiriyor. Sevdirerek ve heveslendirerek kodlama, robotik öğretiminde iyi bir materyal olduğuna inandığımız Meccanoid ile tanışmanız için Atölye Vizyon‘a bekliyoruz.

 

*Facebook ve Instagram hesaplarımızdan Meccanoid resimlerine ve videolarına ulaşabilirsiniz.